Gimtadienio žaidimai pagyvins gimtadienio šventimą

gimtadienio zaidimaiKiekvienas jaunimo arba vaikų gimtadienis gali būti daug smagesnis ir įdomesnis, jeigu yra pagalvojama ne tik apie nuostabias dovanas, tačiau taip pat pasirūpinama ir puikiais žaidimais, kurie praskaidrins nuotaiką kiekvienam žmogui, kuris dalyvauja to gimtadienio vakarėlyje. Gimtadienio žaidimai yra puiki galimybė pasilinksminti, „pralaužti ledus“, taip pat ir susipažinti su naujais žmonėmis, jeigu gimtadienyje yra ir nepažįstamų žmonių. Štai keli tikrai labai geri žaidimai, kurie padės jums greičiau sukurti reikiamą atmosferą per savo gimtadienio šventę:

Pinjata. Tai žaidimas, kuris yra kilęs iš Pietų Amerikos. Šis žaidimas yra labai linksmas, kadangi reikia sukurti kokio nors gyvūno formos kartoninį žaisliuką (arba popierinį), kuris turėtų būti pakabintas lauke, ant medžio – tuomet kiekvienas žaidėjas, kuriam patinka tokie gimtadienio zaidimai, turės smogti po vieną kartą su lazda – arba beisbolo lazda, arba kokia nors kita. Kartais tinka ir paprasta medinė lenta. Žaidėjas turės tai daryti su užrištomis akimis, kad nematytų, kur taiko, taigi, kuomet ateis to žaidėjo eilė, kuris pataikys į popierinį arba guminį gyvūnėlį taip, kad iš jo iškris visi saldainiai (tai yra, popierius suplyš), tas žaidėjas ir pasiims visus viduje prikimštus saldainius.

Žinoma, gimtadienio zaidimai gali būti labai įvairūs, tad yra ir daugybė kitų įdomių žaidimų. Jeigu rengiate vaiko gimtadienį, tuomet jūsų vaikui ir jo draugams tikrai įdomi pramoga turėtų pasirodyti lenktyniavimas su maišais. Šis žaidimas yra labai paprastas, tačiau turi būti žaidžiamas lauke. Šio žaidimo metu, kiekvienas vaikas, kuris dalyvauja žaidime, turi apsivilkti didelį maišą iki pusės ir jame šuoliuoti, kuomet išgirs starto signalą. Kuris vaikas pirmas atšoliuos, tas ir taps nugalėtoju, o prizą savo nuožiūra turėtų įteikti šio žaidimo organizatorius. Žinoma, tokie gimtadienio žaidimai turi būti žaidžiami labai atsargiai, kadangi gali būti nemažai griūvimų – reikia pasirūpinti, kad šis žaidimas būtų žaidžiamas ant minkštos pievutės kiemelyje, o ne bet kur, kadangi ant žolės juk gali būti ir akmenų ir kokių nors visai nereikalingų šiukšlių.

Taip pat labai linksmi gimtadienio žaidimai yra limbo ir muzikinės kėdės. Limbo žaidžiamas su kokiu nors ilgu pagaliu, kurį turi laikyti du žmonės iš skirtingų pusių – visi kiti žaidėjai turi atsistoti eilėje ir laukti savo eilės – reikės kiekvienam atskirai pasistengti pasilenkus pereiti tą lazdą taip, kad kūnu jos jokiais būdais neliestų. Tai labai įdomus žaidimas, kadangi kiekvienam naujam etape lazdą reikia pažeminti, ir visuomet darosi vis sunkiau pro ją praslinkti. Laimi tas žaidėjas, kuris paskutinis lieka nepalietęs lazdos.

Muzikinės kėdės yra taip pat įdomus žaidimas, kadangi visi vaikai turi šokti ratu pagal muziką ir atsipalaiduoti, o suskambus sutartam signalui užsiimti kėdes, kurios yra kambaryje. Žaidimo įdomumas yra tame, kad kėdžių yra per mažai, tad arba vienas arba du vaikai liks be kėdžių ir jie pralaimės tą žaidimą ir turės atlikti kitų žaidėjų sugalvotą užduotį – kadangi niekas to nenori, tai savaime aišku, kad kiekvienas vaikas stengsis kuo greičiau užsiimti vietą ant kėdės.

Šie ir kiti gimtadienio žaidimai yra labai linksmi ir įdomūs, jums tikrai turėtų būti įdomu juos žaisti per savo gimtadienį arba pasiūlyti jūsų vaikams. Be jokios abejonės, pasidomėkite ir kitais žaidimais, kadangi jų yra visa gausybė. Patys geriausi gimtadienio žaidimai yra aprašyti interneto svetainėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>